Valheim a budoucí aktualizace

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: valheimgame.com

Valheim patří jednoznačně mezi hry, které v tomto roce nejvíce překvapily. Vikinský survival Valheim je vůbec první hrou studia Iron Gate AB se sídlem ve Švédsku. Nabízí možnost hrát jak na vlastních, tak i na dedikovaných serverech a procedurálně vygenerovaný svět pojme jednoho až deset hráčů.

I když hra prozatím zůstává v předběžném přístupu, je velmi oblíbená a uživatelská hodnocení na Steamu ji škatulkují do Extrémně kladných – Velmi kladných her. Více než půl roku po svém prvním spuštění v programu Early Access na Steamu stále přitahuje v průměru 25 000 hráčů v jakoukoliv danou chvíli, a ještě mnohem více v hlavní herní časy.

To je úspěch, za který by mnoho AAA her, natož nezávislých titulů, zabíjelo. Přesto se
Hearth & Home, první velká aktualizace Valheimu, objevilo teprve před více než měsícem, a nyní je čas mluvit o tom, co bude s tímto nezávislým hitem dál.

Valheim - Fullingové

Jaký je plán aktualizací Valheimu do budoucna?

Zdá se však, že nové aktualizace přijdou již brzy. S terénem a texturami Mistlands se nyní experimentuje, i když se toho pravděpodobně ještě dost změní, než bude známo, jak přesně bude Mistlands vypadat.

Aktualizace biomu je sice ta největší, na které se v současné době pracuje, ale to neznamená, že je to také jediná aktualizace, jejíž vývoj momentálně probíhá. Aktualizace biomů prý trvá poměrně dlouho, než se připraví k vydání, takže mezitím budou vycházet menší aktualizace, než se hráči dočkají zaplněných Mistlands.

Na subredditu Valheim se „již brzy“ objeví také AMA. Další informace budou přicházet postupně, jak budou zveřejňovány.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn