Terraria a Don’t Starve crossover

Hry Terraria a Don’t Starve budou mít halloweenský crossover

23. 10. 2021
 

Halloween je už za týden a s ním spojené herní eventy přicházejí. Studia her Terraria a Don’t Starve nedávno odhalila nový crossover na oslavu tohoto strašidelného svátku. V pár krátkých videích dali tvůrci těchto indie her malou ochutnávku, co by mohli fanoušci očekávat.

Novinka o tomto nadcházejícím eventu byla odhalena potom, co oficiální twitter hry Terraria přidal příspěvek s krátkou zprávou „Jen pár novinek z Terrarie, nic velkého.“ Ale video, které bylo připnuto pod tímto příspěvkem, ukazovalo něco jiného a spousta lidí věří, že to nic malého nebude. Ve videu, které developer Re-Logic ukázal, bylo možné vidět svět hry Don’t Starve a jejího hlavního hrdiny Wilsona, kde na něj zničehonic vykouklo Eye of Cthulhu, jeden z nejzákladnějších bossů hry Terraria.

Chvíli po tomto příspěvku na něj developer hry Don’t Starve, Klei Entertainment, odpověděl. Jeho příspěvek také obsahoval krátké video z 2D světa hry Terraria, kde se z bouřky vynořila obrovská příšera známá jako Deerclops, která zařvala a následně pokračovala dál. Nad videem je byla i krátká zpráva „Ups, myslím že jsme někde něco pomíchali. No co, jsem si jist, že se to příští měsíc srovná.“

Crossover je bezpochyby zajímavý pro všechny fanoušky těchto her. Navíc se nevymění jen samotní bossové, ale developeři se rozhodli, že předělají jejich modely do uměleckého stylu her. Deerclops bude utvořen z pixelů, zatímco Eye of Cthulhu dostane model v mnohem větším rozlišení. Oba příspěvky se staly tak oblíbenými, že to vypadá, že se fanouškům nový design monster líbí. Pořád sice nevíme, jakou roli budou v nové hře mít, ale ve svých hrách jsou to silní oponenti, takže by se neměli brát na lehkou váhu ani po výměně.


Článek pro Gaming Professors napsal Michael Pavlík.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.