King Arthur Legion IX mento2

King Arthur: Legion IX - Plutonius Nerva

27. 1. 2024
Zdroj náhledu: NeocoreGame

Již delší dobu vás pravidelně informujeme o událostech ze světa skvělé tahové RPG hry King Arthur: Knight's Tale od vývojářů z NeocoreGames. Nyní vás budeme v pravidelných krátkých novinkách informovat také o nadcházejícím titulu z tohoto skvělého univerza, kterým je King Arthur: Legion IX. Jde o plnohodnotnou hru, která bude nezávislá na původním titulu, přinese nové hrdiny, třídy a samozřejmě i nová dobrodružství.Po představení hlavního hrdiny, jímž je Gaius Julius Mento, se vývojáři podělili o bližší informace k další významné postavě titulu. Tou není nikdo jiný než Plutonius Nerva, první společník Gaia Julia Menta. Se svou historickou předlohou nemá nic společného, snad jen kromě části jména. To však neznamená, že se bude jednat o nudnou postavu.

King-Arthur-Legion-IX-mento

Plutonius je knězem Orka, boha podsvětí, a Sullovým rádcem, jemuž je oddán již od dob Ebolakrum. Je to velmi vlivná a mocná osoba, což se projeví i v jeho chování. Nerva má agresivní a výhružnou povahu, je však velmi loajální Sullovi, a právě proto se jedná o tak zásadní postavu příběhu.

Prošel Tartar, aby shromáždil legii nemrtvých, a jako Orkův kněz vidí v existenci mimo život neomezený potenciál. Myslí si, že je nesmrtelný, a je to krutý fatalista. Bude také představitelem jednoho z extrémů nového morálního schématu, na straně Smrti.

Představuje si Věčný Řím, nadpozemské místo vládnoucí živým i mrtvým pod velením císaře Sully. Po příjezdu na Avalon okamžitě vidí příležitost začít takové místo budovat.

Plutonius Nerva se připojí ke Gaiovi Juliovi Mentovi a doufá, že povede IX. legii, která dobude Avalon, Britannii… a možná i celý svět! Je nicméně na vás, kam zajdete pro ještě větší slávu Říma.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.