Kolik by vás stál plný upgrade postavy v Diablo Immortal?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nejnovější free-to-play hru studia Blizzard si konečně můžeme zahrát! Ačkoli je směřována především na mobilní zařízení, můžou si ji zahrát i ti, kteří nevlastní telefon (díváme se na tebe, Wyatte Chengu).

Jak už to teď bývá, hru si sice můžeme stáhnout a zahrát zcela zdarma, ale háček v podobě mikrotransakcí na nás čeká již chvíli po jejím spuštění. Těch háčků je vlastně docela hodně. Youtubový kanál Bellular News přesně vypočítal, na kolik by vás stál plný upgrade postavy. Pokud bychom tedy chtěli hrdinu na maximální úrovni, se všemi kosmetickými doplňky, a zároveň v rekordním čase, zaplatíme cca 110 000 dolarů (což je v dnešní upadající ekonomice cca 2 545 000 Kč).

Hlavní otázkou podle nás je, jestli se tomu vážně někdo ještě vůbec diví. Ačkoli při pohledu na tuto částku každého fanouška série Diablo musí postihnout spravedlivý hněv, něco podobného se už dalo čekat od tragikomického ohlášení této hry.

Mohli bychom na Diablo Immortal kydat hnůj celé hodiny, avšak nesporným faktem zůstává, že hra si i přes hrozné (hrozné, hrozné) pay-to-win mechaniky našla v srdcích hráčů zalíbení, kdy jen na Google Store má slušné čtyři hvězdy z pěti. Na kladném hodnocení hry se podepsalo také zřejmě to, že se do ní pustili zejména hráči, kteří ji jako propadák neodsoudili již v den jejího ohlášení. Nám ostatním nezbývá než doufat, že trend podobných mobilních her brzy skončí a Blizzard nám poskytne plnohodnotné pokračování této skvělé herní série.

Zdroj: screenrant

Novinku pro Gaming Professors napsal Marek Varmuža.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn