Capcom řeší úniky ze hry Street Fighter 6

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: PlayStation

Společnost Capcom reagovala na nejnovější úniky informací týkajících se Street Fighter 6, které kolují po internetu. Street Fighter 6 byl nedávno oznámen na červnové akci State of Play, konané v letošním roce, prostřednictvím traileru. Ten ukázal hratelnost a nové designy postav a rovněž odhalil datum vydání hry v roce 2023.

Street Fighter 6 nabídne zcela nový přístup k hraní v režimu World Tour, v němž budou postavy cestovat po městě Metro City. Součástí změny bude i nový Battle Hub pro zápasy více hráčů, který bude obsahovat funkci Real Time Commentary, jež bude vyprávět průběh zápasu.
První trailer potvrdil, že Ryu a Chun-Li budou součástí hry, stejně jako Luke ze Street Fighter V. Trailer také odhalil dvě nové postavy, Jamieho a Kimberly. Jamie bude podle všeho v boji používat formu opileckého boxu, zatímco Kimberly byla krátce vidět jen v posledních okamžicích traileru.
Díky sérii úniků o Street Fighter 6 se objevilo mnoho dalších informací o hře. Úniky zahrnují artworky kompletní soupisky hry a beta záběry Cammy bojující s Kenem. Společnost Capcom na tyto úniky reagovala příspěvkem na oficiální stránce Street Fighter na sociální síti twitter, v němž zdánlivě potvrdila, že jsou úniky pravé, a zároveň poděkovala fanouškům za jejich pozitivní reakce týkající se uniklého obsahu i za jejich pokračující podporu.
Street Fighter 6 se v několika ohledech vydává novým směrem, ať už jde o příběh, ovládání nebo multiplayer. Tento uniklý obsah musí být pro vývojáře nepříjemný, nicméně Street Fighter 6 bude uveden na trh nejdříve v roce 2023, takže je spousta času na změny a přidání nového obsahu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn