eFootball – logiášek

Konami odložila opravu pro eFootball

25. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydání opravy 0.9.1 bylo původně plánováno na 28. října poté, co se hra stala nejhůře hodnocenou hrou na Steamu po jejím katastrofálním uvedení na trh. V současné době má hra 11 % pozitivních recenzí z celkového počtu 22 000, což je o něco lepší než původních 9 % pozitivních recenzí za prvních 24 hodin. Podle hráčských recenzí je eFootball nejhorší fotbalovou hrou vůbec. Stěžují si na špatnou fyziku a modely hráčů, které vypadají jako váš démon se spánkovou paralýzou ve tři ráno.

Společnost Konami nyní opravu odložila na začátek listopadu a na Twitteru napsala: „Upřímně se omlouváme za zpoždění a způsobené nepříjemnosti. Doufáme, že díky tomuto dodatečnému času budeme moci poskytovat lepší služby všem našim uživatelům.“ Zatím není jasné, co přesně oprava změní, ale Konami tvrdí, že podrobnosti a konkrétní datum vydání oznámí, jakmile budou potvrzeny.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.