Phasmophobia Nightmare

Phasmophobia Nightmare

25. 10. 2021
Zdroj náhledu: Kinetic Games

Poslední dobou zde bylo ticho, ale tady je pár vzrušujících novinek“. Takto bychom volně přeložili tweet herního vydavatele Kinetic Games, který se týká už v podstatě kultovní hry Phasmophobia. Vývojáři zahalují novinku do roušky tajemství, ale na přiloženém obrázku k tweetu vidíme datum i čas dnešního dne. S příchozím Halloweenem se tedy dá čekat, že hra dostane update také v podobném „dýňovém“ duchu.

Phasmophobia Nightmare?

O co půjde, ještě stoprocentně nevíme, ale na veřejné nástěnce Trello k developmentu Phasmaphobie nacházíme informace o známých buzích hry, nových obtížnostech, dvou nových typech duchů a novou mapu, kterou vidíme i na obrázku z tweetu. Taktéž nástěnka potvrzuje naši domněnku o halloweenském updatu.

Zdroj: gamesradar.com

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.