Unrailed! - Epic Games Store

Kooperativní stavění železnice v nové hře zdarma na Epic Games Store

4. 8. 2022
Zdroj náhledu: Indoor Astronaut

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavý titul v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat kooperativní hru Unrailed!

Unrailed!

V této kooperativní hře od vývojářského studia Indoor Astronaut a vydavatele Daedalic Entertainment je naším úkolem postavit železniční trať, která bezpečně přepraví náš vlak z bodu A do bodu B. Unrailed! Nabízí procedurálně generovaný svět, což znamená, že každé stavění je jedinečné. Kromě samotného stavění je nesmírně důležitá koordinace a spolupráce týmu, přičemž každé selhání či chyba může vaši vlakovou soupravu lehce vykolejit.

Unrailed! bude na Epic Games Store dostupný do 11. srpna 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.