Far Cry 6 si můžete tento víkend zahrát zcela zdarma

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Pokud jste dosud neměli možnost zahrát si nejnovější Far Cry 6 a chtěli byste si jej alespoň vyzkoušet, dostanete tento víkend jedinečnou možnost. Ubisoft totiž od 4. do 7. srpna nabízí Far Cry 6 k vyzkoušení zcela zdarma, a to i včetně všech DLC.

Příběh ve hře Far Cry 6 se točí kolem postavy hlavního záporáka, diktátora Antóna Castilla, a jeho třináctiletého syna Diega Castilla. Na tuhle cestu se vaše postava Dani Rojas nejdříve vydat nechtěla, chtěla se pouze dostat co nejdříve pryč z Yary a žít svůj nový svobodný život jinde. To se jí ale nepodařilo. Zdá se totiž, že jejím posláním a osudem je rozpoutat revoluci a stát se jednou z pravých guerrillas – bojovníků za svobodu ostrova.
Pokud se vám Far Cry 6 přes svůj volný víkend zalíbí, nabízí Ubisoft jedinečnou 60% slevu, kterou můžete využít na nákup plné verze. Titul bude zdarma dostupný pro všechny známé platformy, tedy PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Během volného víkendu bude také probíhat fotografická soutěž, jejíž vítěz obdrží grafickou kartu AMD Radeon RX 6800 XT. Úkolem bude na ostrově Yara zachytit snímek pravé letní atmosféry, přičemž své výtvory je nutné do 12. srpna nasdílet na sociální sítě s hashtagem #FarCry6FreeWeekendContes. Přečíst si rovněž můžete naši recenzi.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn