Korejská ratingová organizace ohodnotila nový Silent Hill

Korejská ratingová organizace ohodnotila nový Silent Hill

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Tuto zprávu přinesl server Video Games Chronicle, který uvedl, že ratingová komise ohodnotila Silent Hill: The Short Message. Hodnocení však nezahrnovalo žádné platformy, takže není jasné, kde by tato hra mohla skončit, pokud se nakonec skutečně jedná o reálný titul.

Hodnocení totiž neobsahuje nic jiného, než že jako vydavatel je uvedena Uniana. Jak uvádí VGC, tato společnost pravidelně vydává hry od studia Konami v Jižní Koreji. Publikace rovněž uvádí, že Silent Hill: The Short Message by mohl souviset s jedním z různých projektů Silent Hill, na kterých údajně pracuje několik různých studií. Hra patří mezi nejsilnější herní série japonského vydavatele, ale Konami v posledních letech od klasických AAA titulů poměrně odstoupilo a soustředí svoje obchodní zájmy jinam. Fanoušci by si jistě oživení této milované značky přáli, ale je otázkou, jestli The Short Message bude jen nějaký menší mobilní titul, nebo plnohodnotné oživení. Poslední velkou hrou je už dekádu starý Downpour, který tehdy moc chvály nesklidil.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.