Zahrajte si demo hry Road to Vostok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Road to Vostok
Postapokalyptický svět je velice oblíbený v seriálech, knihách i hrách. Není tedy divu, že vám zde dnes opět představuji hru právě z postapokalyptického světa, nesoucí název Road to Vostok. Jedná se o první nadcházející počin vývojářského studia, které se jmenuje stejně jako jejich právě připravovaný titul.
Road to Vostok na první pohled může lehce připomínat například hry, jako je DayZ nebo The Day Before. Jedná se o singleplayerovou survivalovou hru zasazenou v postapokalyptickém světě, konkrétně v hraniční zóně mezi Finskem a Ruskem. Tento titul vám nabídne například realistickou mechaniku zbraní, pokročilé systémy přežití, různé zdravotní stavy a mnoho dalšího. Jednoduše řečeno, jedná se o poměrně dobře působící survival titul. Bonusem toho všeho je fakt, že herní svět se bude skládat z několika map, které jsou založené na skutečných oblastech.
Momentálně si na Steamu můžete zahrát demo hry Road to Vostok, které jsem si vyzkoušela i já. Musím říct, že vám toho zatím moc nenabídne, nicméně zhruba za rok bychom se měli dočkat druhého veřejného dema, které by už mělo být obsáhlejší. Uznávám však, že zbraně a celková jejich mechanika na mě působily perfektně, a tak si tento titul zasloužil místo v mém seznamu přání.
Přesné datum vydání zatím není známo, vypadá to ale, že si ještě nějakou dobu bohužel počkáme.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn