Road to Vostok náhled

Zahrajte si demo hry Road to Vostok

27. 9. 2022
Zdroj náhledu: Road to Vostok

Postapokalyptický svět je velice oblíbený v seriálech, knihách i hrách. Není tedy divu, že vám zde dnes opět představuji hru právě z postapokalyptického světa, nesoucí název Road to Vostok. Jedná se o první nadcházející počin vývojářského studia, které se jmenuje stejně jako jejich právě připravovaný titul.

Road to Vostok na první pohled může lehce připomínat například hry, jako je DayZ nebo The Day Before. Jedná se o singleplayerovou survivalovou hru zasazenou v postapokalyptickém světě, konkrétně v hraniční zóně mezi Finskem a Ruskem. Tento titul vám nabídne například realistickou mechaniku zbraní, pokročilé systémy přežití, různé zdravotní stavy a mnoho dalšího. Jednoduše řečeno, jedná se o poměrně dobře působící survival titul. Bonusem toho všeho je fakt, že herní svět se bude skládat z několika map, které jsou založené na skutečných oblastech. Momentálně si na Steamu můžete zahrát demo hry Road to Vostok, které jsem si vyzkoušela i já. Musím říct, že vám toho zatím moc nenabídne, nicméně zhruba za rok bychom se měli dočkat druhého veřejného dema, které by už mělo být obsáhlejší. Uznávám však, že zbraně a celková jejich mechanika na mě působily perfektně, a tak si tento titul zasloužil místo v mém seznamu přání.

Přesné datum vydání zatím není známo, vypadá to ale, že si ještě nějakou dobu bohužel počkáme.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.