Last Train Home – úvodka

Last Train Home – Legion Tales DLC je za rohem

31. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Příběh československých legionářů na cestě do milované vlasti, o které pojednává titul Last Train Home od českého studia Ashborne Games, bude rozšířen o nové DLC Legion Tales. Hra, která upoutala celosvětovou pozornost a byla (a stále je) kritiky i hráči hodnocena vysokými čísly, si stabilně drží 90 % kladných uživatelských hodnocení na platformě Steam.

Last-Train-Home-Masaryk

Nové DLC s kompletním názvem Last Train Home – Legion Tales přinese do hry deset nových misí, které budou vyprávět zcela nové legionářské příběhy a legendy. Vaším úkolem bude postupně odemykat nové mise nabízející poutavé příběhy a k tomu se můžete pokusit plnit i volitelné výzvy. Díky tomuto prvku se celková znovu hratelnost hry posouvá opět o pár bodíků výše. K tomu všemu se můžete těšit i na nové přednastavené jednotky, s jejichž pomocí si budete moci ještě více přizpůsobit strategii pro svůj osobitý herní styl. Čekat na vás budou také nové neprozkoumané lokace, které zahrnují metropole i nebezpečnou divočinu.

Last Train Home – Legion Tales vychází již 1. února 2024 v digitální verzi a naleznete jej zde. Pro velký úspěch bude 7. února možnost pořídit si novou limitovanou krabicovou Legion edici, která bude dostupná pouze pro český a slovenský trh.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.