Necrophosis -úvod

Necrophosis už se chystá

30. 1. 2024
Zdroj náhledu: Dragonis Games

Necrophosis je hororová adventura z pohledu první osoby od vývojářů z Dragonis Ares, kteří jsou známí herním titulem The Shore či Eresys. Hra se inspiruje titulem Scorn od Ebb Software a také velmi silně Lovecraftem. V Necrophosis se ponoříte do děsivého pekelného světa plného bizarních tvarů a ponurého vizuálu. Můžete se tak těšit na prozkoumávání této strašlivé surrealistické krajiny, v níž se budete snažit odhalit všemožné záhady. Tento herní kousek je prozatím ve vývoji pro Steam a Nintendo Switch.

Necrophosis vás během vašeho dobrodružství zavede do surrealistického vesmíru, v němž se samotné prostředí stává mistrovským dílem nočních můr. Titul vás uvrhne do tajemného světa, v němž se stírá hranice mezi realitou a pekelnými vizemi z děsivých snů. Ocitnete se ztraceni a sami, nezbyde vám nic jiného než prozkoumat oblasti propojené nelineárním způsobem. Jednotlivá místa slouží jako celky s vlastním tématem, hádankami a integrálními postavami.

Necrophosis odhaluje strhující téma spojené tajemnými postavami a záhadami. Vaším průchodem touto bizarní krajinou se odemykají skryté říše a spolu s nimi objevíte i zvláštní schopnosti. Připravte se, neboť každý kousek této krajiny představuje novou hádanku a donutí vás zpochybnit to, co již o této děsivé realitě víte. Každá oblast by měla mít dle autorů své vlastní mechaniky doprovázené vyprávěním a slavnými básněmi.

Pokud by vám ani tohle vše nestačilo, můžete se těšit, že se na vaší pouti po bizarních krajinách setkáte i s lovecraftovskými tématy, jako jsou odloučenost, bezmoc, nezodpovězené otázky a další. Tím však rozhodně nekončíme. Dále tu čekají také různorodé entity z lovecraftovského vesmíru.

Zdroj: Dragonis Games

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.