Layers of Fears – obraz

Layers of Fears se připomíná v nové ukázce

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: Bloober Team

Layers of Fears není přímým remasterem obou původních her, ale spíše jejich přepracováním a rozšířením. Podle Bloober Team, který hru vyvíjí společně s Anshar Studios, bude obsahovat rozšířený příběh, hratelnost a několik překvapení.

Trailer, který je kombinací záběrů z enginu a hry, začíná hlasovým komentářem o něčí první vzpomínce na stisknutí klávesy na klavíru. „Říká, že jeho první reakcí byla čirá radost ze zvuku, po níž následoval příval síly, když jsem si uvědomila, že klavír bude dělat vše, co jsem chtěla. Přísahá, že tohle nikdy nebude jeden z jejích obrazů, a pak slibuje, že vytvoří obrazy jako zjizvená, zlomená, skrytá před světem, uvězněná v tomto domě“.

Upoutávka ukazuje hráče, jak prochází strašidelným domem plným děsivých obrazů a na chvíli má pocit, že se mu nikdy nepodaří uniknout. Těsně před koncem traileru však vidíme záblesk majáku, který byl součástí Layers of Fear 2. I když víme, že základní prvky hry budou přítomny, stále není jasné, jak Layers of Fears toto oživení klasické hororové hry představí.

Kolega ve své recenzi ohodnotil první díl takto: „Layers of Fear je velmi dobrá hororová adventura s originálním příběhem, skvělou atmosférou a nutkáním, které vás bude táhnout stále dál.“ Uvidíme, zda se jim podaří přenést tuto atmosféru i do nového dílu. Tento titul si také můžete přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Layers of Fears vyjde na začátku roku 2023 pro současné konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.