Layers of Fears se připomíná v nové ukázce

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bloober Team
Layers of Fears není přímým remasterem obou původních her, ale spíše jejich přepracováním a rozšířením. Podle Bloober Team, který hru vyvíjí společně s Anshar Studios, bude obsahovat rozšířený příběh, hratelnost a několik překvapení.

Trailer, který je kombinací záběrů z enginu a hry, začíná hlasovým komentářem o něčí první vzpomínce na stisknutí klávesy na klavíru. „Říká, že jeho první reakcí byla čirá radost ze zvuku, po níž následoval příval síly, když jsem si uvědomila, že klavír bude dělat vše, co jsem chtěla. Přísahá, že tohle nikdy nebude jeden z jejích obrazů, a pak slibuje, že vytvoří obrazy jako zjizvená, zlomená, skrytá před světem, uvězněná v tomto domě“.

Upoutávka ukazuje hráče, jak prochází strašidelným domem plným děsivých obrazů a na chvíli má pocit, že se mu nikdy nepodaří uniknout. Těsně před koncem traileru však vidíme záblesk majáku, který byl součástí Layers of Fear 2. I když víme, že základní prvky hry budou přítomny, stále není jasné, jak Layers of Fears toto oživení klasické hororové hry představí.

Kolega ve své recenzi ohodnotil první díl takto: „Layers of Fear je velmi dobrá hororová adventura s originálním příběhem, skvělou atmosférou a nutkáním, které vás bude táhnout stále dál.“ Uvidíme, zda se jim podaří přenést tuto atmosféru i do nového dílu. Tento titul si také můžete přidat do seznamu přání ve službě Steam.

Layers of Fears vyjde na začátku roku 2023 pro současné konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn