Dark Pictures Anthology The Devil in Me – logiáš

Dark Pictures Anthology: The Devil in Me má datum vydání

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Supermassive Games oznámila datum vydání své nejnovější hry ze série Dark Pictures Anthology, The Devil in Me, která vyjde 18. listopadu pro konzole Xbox, PlayStation a PC. The Devil in Me bude čtvrtým dílem série Dark Pictures společnosti Supermassive – po The Man from Medan, A Little Hope a House of Ashes – a vypráví příběh skupiny filmařů uvězněných v replice nechvalně proslulého hotelu H. H. Holmese „Murder Castle“.

Zdroj: igdb.com

Ze všech dosavadních prezentací se zdá, že The Devil Inside Me se bude lišit od předchozích antologií a upustí od nadpřirozeného podtextu ve prospěch přízemnějšího, strašidelného hororu inspirovaného filmy jako Saw nebo Hostel. Nejnovější trailer na hru ukazuje řadu pastí i mučíren a naznačuje, že studio tentokrát možná trochu rozšíří známou hororovou formuli k obvyklé filmové akci a k hratelnosti založené na výběru přidá minihry a hádanky s inventářem.

Titul The Devil in Me bude závěrečnou částí první sezóny antologie Dark Pictures. Vzhledem k tomu, že společnost Supermassive si již zaregistrovala loga pro dalších pět titulů série, je nepravděpodobné, že by se jednalo o poslední díl.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.