LoL Zilean

League of Legends maže staré účty

19. 8. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

League of Legends je tu s námi již třináct let, což znamená, že tak starý může být váš účet. V herním světě je to už úctyhodný věk a vzdálená minulost. Za tuto dlouho dobu hra nabrala na neuvěřitelné popularitě a získala si obrovskou základnu fanoušků, která dosahuje čísla až 180 milionů. Toto číslo samozřejmě není konečné, jelikož hra díky novému obsahu stále nabírá na popularitě. S tak obrovským počtem lidí, z nichž si může každý vytvořit neomezený počet účtů (omezeni jste pouze vaší vytrvalostí zakládat si nové maily), je potřeba občas i něco zredukovat. Proto se společnost Riot Games rozhodla, že každý účet, jenž nebyl aktivní více než tři roky, bude smazán.

Hráčům se občas stane, že na svůj účet dostanou postih za toxické chování, snížené LP například za deset prohraných her v řadě, chtějí svůj účet vyexpit a prodat nebo chtějí jen smurfit. Tím vším vzniká hromada nových účtů a ty staré, neaktivní zůstávají dál v databázi. Pokud některý z těchto účtů vlastníte a nechcete o něj přijít, měli byste zvýšit pozornost, abyste se náhodou nedostali do hledáčku neaktivních účtů.

Neaktivní účet je ten, do kterého jste se nepřihlásili déle než tři roky nebo zde nebyla provedena žádná peněžní transakce. Riot dále vymezil pojem neaktivní účet takto:

  • Účet po dobu delší než tři roky neprováděl žádnou přihlašovací aktivitu v žádné z her, aplikací ani webových stránkách společnosti Riot Games.
  • Účet si během existence nekoupil žádnou herní měnu.
  • Účet během své existence neobdržel žádnou herní měnu.
  • Účet odehrál méně než 20 hodin.
  • Účet nevlastní žádné vzácné herní tituly limitovaných edic.

Pokud bude váš účet vyhodnocen jako neaktivní, nezoufejte. Bude sice označen ke smazání, avšak předtím obdržíte e-mail, ve kterém na to budete upozorněni. Pokud s tímto vyjádřením nebudete souhlasit, jednoduše navštivte stránku podpory, přihlaste se a zrušte rozhodnutí Riotu. Pokud si nejste jistí, zda na vašem účtu proběhla transakce, na oficiální stránce Riotu si můžete ověřit, kolik peněz jste do účtu vložili.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.