League of Legends – hráči promluvili, nový rework dostane Skarner

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: leagueoflegends.com
S novou sezonou přišlo i mnoho zajímavých změn v League of Legends. Nově vydaná šampionka Zeri, Hextech a Chemtech draci, přičemž jeden už stihl být ze hry odstraněn. Další zajímavé runy, nově nadcházející šampionka Renata, spekulace ohledně Void eventu, Udyrův rework a mnoho dalšího. S počátkem sezony nabídl Riot možnost hráčům rozhodnout, který další šampion mimo Udyra dostane celkový VGU (visual and gameplay) update. Hráči měli možnost celý měsíc hlasovat. K výběru byli šampioni Tryndamere, Shyvana, Skarner, Kog´mav a Nocturne. Výsledky hlasování byly vcelku jasné – na plné čáře vyhrál rework Skarnera. Dalším zvoleným vizuálním reworkem je téma Gotických. Ti v hlasování předběhli na plné čáře téma Infernal i Arclight, a to ve všech regionech. Doufáme, že se Riotu skiny podaří.
Hlasování o reworku vyhrál Skarner
League of Legends rework skinů Gothic

Zdroj: leagueoflegends.com

Tajemný škorpion se dočká tak od Riotu trochy té lásky. Ryan „Reav3“ Mireles, hlavní produkční šampionů se vyjádřil: „Jsme nadšeni, že hráči si zvolili zrovna Skarnera. Máme spoustu nápadů a možností, jak ho upravit. Dříve jsme se jeho vybavení pokoušeli vylepšit různými malými reworky. Nyní však mají vývojáři možnost dát Skarnerovi jak nové vybavení a vizuál, tak i téma. Pokusíme se zachovat jeho formu ultimátky, která dokázala šampiony v podstatě unést.“

Dále se vývojáři rozhodli ponořit se hlouběji do Skarnerova příběhu, který je momentálně velice stručný. V komunitě už probíhají spekulace, že bude jeho příběh propojen se šampionkou Seraphine.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn