League of Legends – hráči promluvili, nový rework dostane Skarner

6. 2. 2022
Zdroj náhledu: leagueoflegends.com

S novou sezonou přišlo i mnoho zajímavých změn v League of Legends. Nově vydaná šampionka Zeri, Hextech a Chemtech draci, přičemž jeden už stihl být ze hry odstraněn. Další zajímavé runy, nově nadcházející šampionka Renata, spekulace ohledně Void eventu, Udyrův rework a mnoho dalšího. S počátkem sezony nabídl Riot možnost hráčům rozhodnout, který další šampion mimo Udyra dostane celkový VGU (visual and gameplay) update. Hráči měli možnost celý měsíc hlasovat. K výběru byli šampioni Tryndamere, Shyvana, Skarner, Kog´mav a Nocturne. Výsledky hlasování byly vcelku jasné – na plné čáře vyhrál rework Skarnera. Dalším zvoleným vizuálním reworkem je téma Gotických. Ti v hlasování předběhli na plné čáře téma Infernal i Arclight, a to ve všech regionech. Doufáme, že se Riotu skiny podaří.

Zdroj: leagueoflegends.com

Tajemný škorpion se dočká tak od Riotu trochy té lásky. Ryan „Reav3“ Mireles, hlavní produkční šampionů se vyjádřil: „Jsme nadšeni, že hráči si zvolili zrovna Skarnera. Máme spoustu nápadů a možností, jak ho upravit. Dříve jsme se jeho vybavení pokoušeli vylepšit různými malými reworky. Nyní však mají vývojáři možnost dát Skarnerovi jak nové vybavení a vizuál, tak i téma. Pokusíme se zachovat jeho formu ultimátky, která dokázala šampiony v podstatě unést.“

Dále se vývojáři rozhodli ponořit se hlouběji do Skarnerova příběhu, který je momentálně velice stručný. V komunitě už probíhají spekulace, že bude jeho příběh propojen se šampionkou Seraphine.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.