WoW náhled

Blizzard chystá po Diablu mobilní verzi Warcraftu

5. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Žádné pompézní oznámení se sice nekonalo, Blizzard však ve své čtvrtletní finanční zprávě naznačil, že nejspíš pracují na vývoji mobilní verze jejich další legendární série.

Když v roce 2018 Blizzard oznámil Diablo Immortal, mobilní verzi temného RPG, šli na to se vší slávou během otevíracího ceremoniálu BlizzConu. Bohužel došlo na nějaké to bučení davu, diváky už tehdy Blizzard nenadchnul. Přece jen opravdoví fanoušci Diabla očekávali spíš nějaké oznámení ohledně čtvrtého dílu (toho se dočkali nakonec o rok později během BlizzConu 2019).

Zdroj: Blizzard

Blizzard se však nenechal odradit zdánlivě předurčeným neúspěchem mobilního Diabla Immortal a po několika letech to nyní vypadá, že pracují na další mobilní hře. Tentokrát by mělo jít o zpracování Warcraftu. Blizzard si zatím odpustil všechen velkolepý cirkus kolem oznámení nové hry, a tak první zmínka o mobilní verzi Warcraftu padla v poslední čtvrtletní finanční zprávě loňského roku. Warcraftu se má celkově dostat více blizzardí pozornosti, ať už půjde o World of Warcraft nebo právě o přenos verze Warcraftu na mobilní zařízení.

Bohužel zatím není jasné, v jaké podobě nám Blizzard svou novinku předvede, zda půjde třeba o další díl Hearthstone nebo o něco jiného ve stylu oblíbených AR her, jako například Pokémon GO. Asi si ještě budeme muset přece jen na nějaké oficiální oznámení Blizzardu chvíli počkat. Tak uvidíme, co nám nově pod taktovkou Microsoftu Blizzard přinese.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.