League of Legends zvedá odolnost všem postavám

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Legenda říká, že se vývojáři i hráči shodli, že je ve hře přespříliš poškození. V Riot Games se tak rozhodli celkově toto poškození snížit. S novým patchem 12.10 proto dorazí úpravy základního zdraví, životů dle úrovní, zvýší se brnění a upraví se magické staty. Riot také oznámil, že všechny tyto změny budou provedeny, protože se v tom shodují jak jeho vývojáři, tak herní komunita. Cílem tak nejspíš má být omezení neustálého znásilňování „papírových“ postav pomocí kvalitních přepadovek.
Studio také předem oznamuje, ať se hráči připraví, že jejich oblíbení šampioni více vydrží a méně udělí. Burst šampioni se navíc nyní budou muset zaměřit na lepší nákup itemů, pokud stále budou chtít rychle zabíjet, a především, všechny zápasy (zejména 5v5) mají nyní trvat mnohem déle. Zároveň také Riot upozorňuje, že se bude snažit vyhnout tomu, aby se z tanků stali nezničitelní šampioni, a profesionální liga si má ponechat svou atraktivitu.
Slovy samotného Riotu: „I když tuny poškození mohou být zábavné a vzrušující, věříme, že zvýšení obranných statistik šampionů bude přínosem pro to, aby hráči mohli předvést své dovednosti tím, že se jim poskytne více příležitostí na protiútok.“ Update přijde už 25. května, takže všichni rychle do hry, než se zase celá změní.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn