Titanfall 3 by mohl dorazit dřív, než si myslíme

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Fanoušci netrpělivě očekávající třetí díl FPS série, která stála u zrodu vývojářského studia Respawn Entertainment, našli novou naději: Titanfall 3 by se mohl objevit již brzy. První Titanfall byla hra pro více hráčů, která vyšla v roce 2014. V ní se hráči seznámili s univerzem Titanfall, kde na různých místech ve vesmíru bojují dvě soupeřící frakce s obřími mechy známými jako Titáni. Hráči hrají za vylepšené lidi, známé jako Piloti, a ovládají je. Vzniklo pokračování, které nejen poskytlo další skvělý multiplayerový zážitek, ale fanouškům také jednu z nejpříjemnějších FPS kampaní za dlouhou dobu.
Titanfall 2 se bohužel při svém prvním vydání setkal s neuspokojivými prodejními čísly. To však nezabránilo tomu, aby hra zaujala téměř každého, kdo jí dal šanci, a vytvořila tak neuvěřitelně oddanou hráčskou základnu Titanfallu. Titanfall 2 nashromáždil impozantní hráčskou základnu a několik let po svém vydání stanovil nové rekordy v počtu současně hrajících hráčů. Společnost Respawn mezitím vydala neuvěřitelně úspěšnou battle royale hru Apex Legends, která se rovněž odehrává v zavedeném světě Titanfall. Fanoušci však stále chtějí, aby nový titul Titanfall nabídl poutavou kampaň pro jednoho hráče a více brutálních soubojů zaměřených na Titány, díky nimž byly první dvě hry tak výjimečné.

 

V německých obchodech GameStop se údajně objevil placeholder Titanfall 3, který fanouškům umožňuje předobjednat si titul, jenž zatím nebyl oficiálně oznámen. Uživatel Onion00048 na twitteru zveřejnil fotografii, na níž je generický obal vedle dalších očekávaných her, jež také nedostaly oficiální datum vydání. Lidé v Německu hlásí, že si mohli Titanfall 3 předobjednat v pobočkách GameStop. Webové stránky GameStop naznačují, že datum vydání Titanfall 3 by mohlo být někdy ve čtvrtém čtvrtletí roku 2022. Doufající fanoušci si jistě pamatují, že Respawn všechny překvapil vydáním Apex Legends ve stejný den, jako byl oznámen. Kvůli rozporuplným informacím však mnozí pochybují, že se na třetí hře Titanfall v současnosti pracuje.

Zdroj: screenrant.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn