ATS Montana - převoz dřeva

Nadcházející stát Montana pro ATS ukazuje lesnictví

9. 5. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Kromě státu Texas, který doufáme, že již brzy přijde na svět, pracuje české studio SCS Software současně i na dalším státu pro American Truck Simulator (ATS), konkrétně na Montaně. Ačkoliv je vydání ještě hodně daleko, podělili se s námi vývojáři o nové obrázky, které poukazují na silný lesnický průmysl v tomto státě.

Zdroj: SCS Software

Lesy v Montaně pokrývají přibližně 26 milionů akrů, a proto by bylo chybou tento aspekt do hry neumístit. Naši cestu začneme v oblasti Timber Harvest, kde se ve velkém stromy kácí a zpracovávají. Tato trasa bude pro tahače velmi náročná, jelikož se nachází hluboko v lesích a vede k ní pouze neudržovaná polní cesta. Aby však cesta byla ještě složitější, zpracované řezivo budeme převážet i na místní pilu. Kromě toho navštívíme také sklad a zahradnictví Landscape Supply, v němž se prodávají a skladují různá semena pro výsadbu a následnou sklizeň, která budeme rovněž našimi tahači převážet.

Podle dostupných obrázků vypadají lesy v Montaně naprosto úchvatně, a už se nemůžeme dočkat, až si ji do ATS budeme moci stáhnout.  American Truck Simulator: Montana si můžete také přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.