lol - náhled

LEC – prodloužený víkend začíná!

4. 3. 2022
Zdroj náhledu: lolesports.com

Máme tu 8. týden evropské ligy v League of Legends. Tento je jeden z rozhodujících, jelikož se rozhodne, kterých šest týmů postoupí do play-off. Prodloužený víkend začíná dnes od 18:00 a pokračuje přes sobotu i neděli. Z deseti týmů na postup nedosáhnou dva, ty jsou kompletně vyřazeny z šance na postup, i když prát se mohou pořád statečně. Stručný přehled o aktuálním stavu najdete níže.

Zdroj: instagram.com/lecofficial

Z tabulky můžete vidět, že kompletně ze hry je Team BDS a Astralis. Jistý postup mají už týmy Rogue, Fnatic s českým midařem Humanoidem, Misfits Gaming se slovenským marksmanem Neonem a tým G2 Esports. O postup se bude prát český marksman Carzzy v týmu Vitality, Patrik – opět český marksman – v týmu Excel, tým MAD Lions a SK Gaming. Novinkou je také fakt, že se bude hrát opět živě na stagi. My budeme rozhodně fandit našim československým zástupcům. Týmy, které postoupí do play-off, se budou prát o místo na druhé nejprestižnější soutěži v League of Legends – Mid Season Invitational. Přečtěte si více článků z světa esportu.

ŽIVÝ VSTUP ZDE

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.