Back 4 Blood Danger

Rozšíření pro Back 4 Blood dostaneme v dubnu

4. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Turtle Rock Studios oznámila datum vydání prvního velkého rozšíření Back 4 Blood s názvem Tunnels of Terror. Balíček by nám měl přinést nový obsah včetně nového typu nepřátel, více dungeonů a postav navíc. Multiplayerová FPS střílečka tak slaví překročení 10 milionů hráčů.

Zdroj: Turtle Rock Studios

Prvního odhalení jsme se dočkali loňského listopadu, kdy byla představena cestovatelská mapa. Nyní se však dočkáváme úplného přehledu, který nám ukazuje celé rozšíření. Můžeme se tak těšit na sedm nových dungeonů s názvem Ridden Hives, kde se můžete setkat s novým typem nepřátel, včetně Urchinů používající nášlapné miny, mohutných Shredderů a zuřivých Ripperů. Také dostaneme možnost za tento typ nepřátel hrát v PvP režimu. Dále nám rozšíření přinese dvě nové postavy, zbraně a skiny.

Tunnels of Terror si budete moct zahrát 12. dubna na všech platformách. Pokud jste si zakoupili Deluxe nebo Ultimate edici Back 4 Blood, či jste si vyzvedli Annual Pass, měli byste mít k tomuto rozšíření přístup zdarma. Pokud ne, můžete si ji koupit samostatně jako rozšíření. K tomu všemu ještě dorazí bezplatná aktualizace No Hope. Pokud tedy čekáte na nový obsah ve hře nebo ještě o koupi uvažujete, doporučujeme Back 4 Blood znovu zapnout!

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.