Rozšíření pro Back 4 Blood dostaneme v dubnu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Turtle Rock Studios oznámila datum vydání prvního velkého rozšíření Back 4 Blood s názvem Tunnels of Terror. Balíček by nám měl přinést nový obsah včetně nového typu nepřátel, více dungeonů a postav navíc. Multiplayerová FPS střílečka tak slaví překročení 10 milionů hráčů.

Back 4 Blood Tunnels of Terror

Zdroj: Turtle Rock Studios

Prvního odhalení jsme se dočkali loňského listopadu, kdy byla představena cestovatelská mapa. Nyní se však dočkáváme úplného přehledu, který nám ukazuje celé rozšíření. Můžeme se tak těšit na sedm nových dungeonů s názvem Ridden Hives, kde se můžete setkat s novým typem nepřátel, včetně Urchinů používající nášlapné miny, mohutných Shredderů a zuřivých Ripperů. Také dostaneme možnost za tento typ nepřátel hrát v PvP režimu. Dále nám rozšíření přinese dvě nové postavy, zbraně a skiny.
Tunnels of Terror si budete moct zahrát 12. dubna na všech platformách. Pokud jste si zakoupili Deluxe nebo Ultimate edici Back 4 Blood, či jste si vyzvedli Annual Pass, měli byste mít k tomuto rozšíření přístup zdarma. Pokud ne, můžete si ji koupit samostatně jako rozšíření. K tomu všemu ještě dorazí bezplatná aktualizace No Hope. Pokud tedy čekáte na nový obsah ve hře nebo ještě o koupi uvažujete, doporučujeme Back 4 Blood znovu zapnout!
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn