Lies Of P – P

Lies of P předvádí souboje se steampunkovým Pinocchiem

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: NEOWIZ

Lies of P, soulslike inspirovaný, mimo jiné, příběhem o Pinocchiovi, se dnes během Opening Night Live dočkal nového traileru.

Trailer byl překvapivě věcný. Kromě spousty ochutnávkového textu o temném a drsném světě jsme viděli několik záběrů z hraní – mimo jiné ničení obřích steampunkových monster ve viktoriánském divadle, masivní otevřené úrovně, a dokonce zapálení pavouka inspirovaného loutkou. Pinocchio inspirovaný tituly žánru Souls je možná hloupá věta, ale víte co? Hra vypadá opravdu pěkně. Podívejte se na ni níže:

Lies of P zatím nemá datum vydání. Vyjde však na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC někdy v příštím roce. A co víc, hned první den se objeví v rámci služby Xbox Game Pass.

Zdroj: gameinformer.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.