The Lords of the Fallen – jdu si pro tebe

Nové The Lords of the Fallen bude možné projít celé v kooperaci

24. 8. 2022
Zdroj náhledu: HEXWORKS

S více než třemi miliony prodaných kopií byla hra Lords of the Fallen z roku 2014 předurčena k pokračování. Vydavatel CI Games si dlouho přál uvést na trh pokračování, ale tyto plány nevyšly a pokračování skákalo mezi několika vývojářskými studii, než přistálo v Hexworks. Během dnešní slavnostní akce Opening Night Live na veletrhu Gamescom jsme se poprvé dočkali pohledu na hru The Lords of the Fallen od studia Hexworks prostřednictvím brutálního tříminutového cinematického traileru, který zdůrazňuje rozdíly mezi říšemi živých a mrtvých.

Hra The Lords of the Fallen, která se odehrává tisíc let po té původní, je navržena s ohledem na kooperativní hraní a umožňuje dvěma hráčům zažít nepřerušovanou online hru. Tisková zpráva ji popisuje jako „rozsáhlý RPG zážitek plný NPC, úkolů, přesvědčivých postav a bohatého příběhu“. Svět je prý také pětkrát větší a vzájemně propojený. Důraz je opět kladen na souboj s dušemi, který je prý rychlejší než v předchůdci a má nádech „ničivé magie“.

Zatímco v traileru slyšíme hlas herce ze Stranger Things Josepha Quinna, hráči si budou vytvářet vlastní identity. Není známo, zda Quinn bude ve hře vystupovat, nebo zda pouze namluvil trailer. The Lords of the Fallen zatím nemá datum vydání, ale vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Zdroj: gameinformer.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.