Nové The Lords of the Fallen bude možné projít celé v kooperaci

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: HEXWORKS
S více než třemi miliony prodaných kopií byla hra Lords of the Fallen z roku 2014 předurčena k pokračování. Vydavatel CI Games si dlouho přál uvést na trh pokračování, ale tyto plány nevyšly a pokračování skákalo mezi několika vývojářskými studii, než přistálo v Hexworks. Během dnešní slavnostní akce Opening Night Live na veletrhu Gamescom jsme se poprvé dočkali pohledu na hru The Lords of the Fallen od studia Hexworks prostřednictvím brutálního tříminutového cinematického traileru, který zdůrazňuje rozdíly mezi říšemi živých a mrtvých.

Hra The Lords of the Fallen, která se odehrává tisíc let po té původní, je navržena s ohledem na kooperativní hraní a umožňuje dvěma hráčům zažít nepřerušovanou online hru. Tisková zpráva ji popisuje jako „rozsáhlý RPG zážitek plný NPC, úkolů, přesvědčivých postav a bohatého příběhu“. Svět je prý také pětkrát větší a vzájemně propojený. Důraz je opět kladen na souboj s dušemi, který je prý rychlejší než v předchůdci a má nádech „ničivé magie“.

Zatímco v traileru slyšíme hlas herce ze Stranger Things Josepha Quinna, hráči si budou vytvářet vlastní identity. Není známo, zda Quinn bude ve hře vystupovat, nebo zda pouze namluvil trailer. The Lords of the Fallen zatím nemá datum vydání, ale vyjde na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Zdroj: gameinformer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn