K'sante – LOL

Lil Nas X, jeho prestižní skin a všechno okolo něj

21. 10. 2022
Zdroj náhledu: Riot Games

Celé to začalo s vydáním videa na youtubovém kanále League of Legends. Video ve formě komického rozhovoru s Lil Nas Xem a vývojáři z Riotu mluví o jeho převzetí vedení celé společnosti a jejím přeformování. Upřímně jsem se u videa pobavil a krásně mě dovedlo k napjatému očekávání hymny Worlds 2022 (mistrovství světa v LoL), kterou nazpívá právě Lil Nas X. Avšak když se píseň dostala ven, začala lavina špatných rozhodnutí a tsunami naštvaných fanoušků. Song STAR WALKIN‘ není špatný song, jenomže jako hymna pro mistrovství světa v akční hře se nehodí. Legends Never Die, RISE, Warriors byli to pravé ořechové. Dokázali zvednou ze židle, zatímco píseň pro tento rok spíš uklidňuje. Lil Nas X nedokázal přijmout kritiku, ani tu bez nadávek, od morálně zdatnějších hráčů a napsal arogantní vyjádření na jeho twitter.

Dalším kamenem úrazu je samotný K'sante. Tento šampion je ztělesnění výsměchu a arogance od Riotu. Už nějakou dobu koluje internetem mem, kvůli kterému i Riot sám přiznal, že všichni noví šampioni jsou až moc pohybliví. K'santeho kit totiž disponuje převážně skoky a pohybovými schopnostmi. Dalším mem ohledně nových šampionů je ohledně tanků. Poslední pravý tank přidaný do LoL byl Ornn před pěti lety. Vtipné však je, že K'sante ani plnohodnotný tank není. Součástí jeho pasivky je takzvaná All Out forma, jež usekne část jeho maximálního zdraví a odolností a změní je na DPS.

Zdroj: Riot Games

Za týden později nám Lil Nas X a Riot donesli další komické video, kde Nas vyjadřuje nezměrnou lásku k jeho nenápadně podobnému šampionovi. Proto se také rozhodl mu navrhnout prestižní skin, který vyjde hned při jeho vydání. V LoL platí nějaká nepsaná pravidla, a to, že když vyjde nový šampion, bude mu vytvořen skin epické kvality (1350 RP). Tak tomu platilo doposud. K'sante dostane epický skin a zároveň prestižní, s nímž můžete svého homosexuálního černého šampiona udělat ještě více křiklavějšího, designovaného samotným Lil Nas Xem. Možná to Riot plánuje i do budoucna. Možná se příští rok vytvoří šampion a skin inspirovaný dalším interpretem, jenž nazpívá hymnu pro Worlds 2023.


Novinku pro Gaming Professors napsal Daniel Červinka.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.