Little Orpheus se odkládá na neurčito

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: The Chinese Room

Tolik populární hra pro Apple Arcade z roku 2020, Little Orpheus, se již včera měla dostat také na Playstation, Xbox, Nintendo Switch a PC. Mnoho hráčů si však pokládalo stejnou otázku: „Proč titul nakonec nevyšel?“ Jak vývojářské studio The Chinese Room, tak i vydavatel Secret Mode dospěli k rozhodnutí, že vzhledem k aktuální situaci vydání pozdrží. Přece jen v Little Orpheus hrajete za sovětského kosmonauta a pravděpodobně by právě kvůli tomu mohla hra schytat neoprávněnou kritiku. Samotný titul jako takový však vypadá velice povedeně. Chápeme důvody tohoto rozhodnutí a budeme doufat, že se brzy nejen uklidní celková situace, ale že bude stanoveno i nové datum vydání, které je prozatím s jedním velkým otazníkem.

„Vzhledem k nedávným událostem ve světě se dnešní uvedení hry Little Orpheus na PC a konzole odkládá. Ačkoli hra Little Orpheus původně vyšla na Apple Arcade v červnu 2020 a neodkazuje přímo na nedávné světové události, uvědomujeme si, že některá témata a obsah hry mohou být pro hráče v této době znepokojující. Děkujeme za pochopení a další informace sdělíme později.“

Little Orpheus vypráví příběh kosmonauta Ivana, který byl vysazen do vyhaslé sopky a z ničeho nic zmizel. Objevil skrytý svět v samotném středu Země a je potřeba ho dostatečně prozkoumat. Hra slibuje napínavý gameplay s řadou logických hádanek a poutavým příběhem.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn