League of Legends – Ezreal

LoL Esports – nový tým pro Carzzyho

12. 12. 2021
Zdroj náhledu: facebook.com/teamvitality

Po loňském neúspěchu na světovém šampionátu, kdy byl tým MAD Lions poražen favoritem tohoto turnaje DWG Kia, ukončil Carzzy spolupráci se svým týmem a vydal se na cestu dočasného takzvaného „Free Agenta“. V tomto čase dostal nabídku od celku Team Vitality, kterou dokonce i přijal!

Český marksman si tak zahraje po boku známého midlanera Perkze, který se vrátil ze zahraniční LCS na domácí evropské hřiště LEC. Po jeho boku se objeví také známý jungler Selfmade, topař Alphari a support Labrov. Sestava vypadá velice zajímavě. Nabízí nám velmi zkušené jednotlivce, kteří by mohli dohromady vytvořit zajímavý celek a spolu nám tak nabídnout zajímavé zápasy. Rozhodně budeme Carzzyho cestu sledovat a doufat, že s novým týmem sklidí velké úspěchy. Více o esportu zde.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.