Youtube

Jak vrátit zobrazení počtu dislike na Youtube

10. 12. 2021
Zdroj náhledu: youtube.com

Není to tak dávno, co jsme psali o tom, jak Youtube odstraňuje ukazatel počtu „nelíbí se mi to“ pod svými videi. Tento nápad s sebou přinesl vlnu za nás oprávněné kritiky. Chabé zdůvodnění ze strany managementu Youtube přivedlo mnohé spíše na myšlenku toho, že YT se nesnaží chránit YT tvůrců, jak to v původním vyjádření tvrdili, ale spíše různé korporace, které se dostávají právě pod tlak od komunity YT také díky ukazovateli počtu „nelíbí se mi to“. Za pomoci tohoto ratingu jsme v podstatě lehce mohli odhalit, zda video v konečném důsledku splňuje svoji podstatu, anebo jde jen o podvrh či různý druh podvodu.

https://www.youtube.com/watch?v=kxOuG8jMIgI&ab_channel=YouTubeCreators

Mnozí uživatelé YT tak zůstali nespokojení a rádi by svůj ukazatel vrátili zpátky. Díky tomu vznikla iniciativa returnyoutubedislike, která vytvořením pluginu pro prohlížeče umožnila po jeho nainstalování navrácení ukazovatele dislike. Plugin momentálně funguje na prohlížečích Firefox, Chrome, Edge, Opera a Brave. Nabízený je i script na jiné, nezmíněné prohlížeče, a dokonce i pro IOS (u něj ale pozor, je vytvořen třetí stranou, za kterou neručíme). Po nainstalování rozšíření tedy můžeme znovu vidět na oficiálním profilu YouTube Creators, jak tento grandiózní nápad ohodnotila komunita YT

Plugin si můžete nainstalovat na těchto odkazech: Returnyoutubedislike. Pro prohlížeče typu Chrome (Edge, Opera, Brave) a pro Firefox.

Tagy:

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.