Lost Ark

Lost Ark zveřejnil čas spuštění předběžného přístupu

6. 2. 2022
Zdroj náhledu: Smilegate RPG

Chystané free-to-play MMOARPG Lost Ark, které má oficiální datum vydání již 11. února, se těší velkému zájmu hráčů. I proto bude umožněno hráčům si tento titul zahrát již o několik dní dříve.

Zdroj: Smilegate RPG

Lost Ark můžete podpořit zakoupením balíčku „Founder’s Pack“, který vám umožní hrát hru již tři dny před samotným vydáním, a to v rámci předběžného přístupu. Spuštění předběžného přístupu je naplánováno na úterý 8. února od 18. hodiny našeho času. Founder’s Pack je možné si zakoupit za cenu 14,99 eur. Můžete jej zakoupit i po spuštění předběžného přístupu a stále budete moci hrát hru dříve, než přijde její oficiální vydání.

Hráči dostanou i čas na předběžné stažení hry. Tento pre-load bude dostupný přesně den před spuštěním předběžného přístupu, to je od pondělí 7. února od 18. hodiny našeho času. Předběžné stažení hry nicméně bude dostupné i pro hráče, kteří si speciální Founder’s Pack nezakoupili a čekají na oficiální spuštění free-to-play hry o týden později.

Hra Lost Ark je již nějakou dobu k dispozici v Asii, nicméně až nyní díky Amazon Games přichází i do dalších zemí. V této hře si můžete vytvořit svoji unikátní postavu. Budete získávat nové a silnější zbraně, používat speciální dovednosti a objevovat obrovský svět Arkesia. Hrát můžete jak sami, tak v kooperaci s přáteli. Před vámi budou výzvy v podobě dungeonů i raidů a nechybí zde ani PvP.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.