Madame Web zná datum premiéry, a co další projekty od Sony?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zatímco Morbius byl v kinech fanoušky přijat přinejmenším „chladně“, Sony má ještě tři velké projekty, které budou rozšiřovat Spider-verse. Tím prvním je Madame Web, která nás čeká až 7. července 2023. Tato postava je jedna z těch nejdůležitějších v celém spidermanském univerzu. Pokud si vzpomínáte na starý animovaný devadesátkový seriál, byla to právě ona, která dala dohromady Spidermany z různých dimenzí. Ve filmu bude ztvárněna herečkou Dakotou Johnson.
Další projekt nás čeká už 13. ledna 2023 a je jím Kraven. Tohoto lovce všech různých druhů naplňuje jenom jedna věc, kterou je lov. Kraven jeve světě Marvel doslova synonymum slova lovec . Nutno zde však podotknout, že se nejedná o klasického záporáka, ale pouze o někoho, kdo se věnuje svému hobby. Takto vlastně jde i po Spidermanovi, toho si chce pro zábavu pouze odchytit pro trofej. Ve filmu jej ztvární Aaron Taylor-Johnson.
Zdroj: HDQ Walls
Posledním projektem je animovaný dvojdíl Spider-man: Across the Spider-Verse. Jeho první části se máme dočkat 2. června 2023 a měli by se v něm objevit Spidermani Miles Morales, Peter Parker, Miguel O´Hara (Spider-Man 2099) a Gwen Stacy s Jessicou Drew (Spider-Woman). Film měl původně dorazit už loni, nicméně pandemická situace údajně neumožnila jeho plné zpracování. Druhé části Across the Spider-Verse se pak dočkáme až 29. března 2024.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn