House Flipper Pets DLC má své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Empyrean
Titul House Flipper nejspíše nemusím nijak zdlouhavě představovat. Vyšel již v květnu roku 2018 a hráči si jej docela rychle oblíbili. O tom svědčí i fakt, že na Steamu si vysloužil 92 % kladných recenzí a také byl oznámen druhý díl tohoto simulátoru. Vývojářské studio Empyrean už vydalo i pár DLC a další jsou na cestě. Mezi očekávanými je také Pets DLC, které do hry přivede nějaké ty zvířecí kamarády.
House Flipper – Pets DLC bylo oznámeno již v březnu roku 2021 a od té doby jej hráči netrpělivě vyhlíží. Před dvěma měsíci vývojáři také prozradili, že DLC vyjde někdy v květnu 2022. Včera, tedy 21. dubna, bylo konečně oznámeno přesné datum vydání pro PC, které padlo na 12. května. Hráči na konzolích si budou muset počkat ještě o nějakou dobu déle.
Pets DLC s sebou přinese několik oblíbených plemen psů a koček. Nicméně do hry také přijdou i jiná a trochu menší zvířata, jako je například králík, želva, papoušek nebo křeček. Se zvířátky si můžete různě hrát a třeba pejskům můžete dopřát i příjemnou sprchu. Dále s sebou přinese nové mechaniky a také přes 700 nových útulných itemů.

Pokud se na DLC již teď těšíte, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn