House Flipper Pets DLC náhled

House Flipper Pets DLC má své datum vydání

22. 4. 2022
Zdroj náhledu: Empyrean

Titul House Flipper nejspíše nemusím nijak zdlouhavě představovat. Vyšel již v květnu roku 2018 a hráči si jej docela rychle oblíbili. O tom svědčí i fakt, že na Steamu si vysloužil 92 % kladných recenzí a také byl oznámen druhý díl tohoto simulátoru. Vývojářské studio Empyrean už vydalo i pár DLC a další jsou na cestě. Mezi očekávanými je také Pets DLC, které do hry přivede nějaké ty zvířecí kamarády. House Flipper - Pets DLC bylo oznámeno již v březnu roku 2021 a od té doby jej hráči netrpělivě vyhlíží. Před dvěma měsíci vývojáři také prozradili, že DLC vyjde někdy v květnu 2022. Včera, tedy 21. dubna, bylo konečně oznámeno přesné datum vydání pro PC, které padlo na 12. května. Hráči na konzolích si budou muset počkat ještě o nějakou dobu déle. Recenze House Flipper v přiloženém odkaze.

Pets DLC s sebou přinese několik oblíbených plemen psů a koček. Nicméně do hry také přijdou i jiná a trochu menší zvířata, jako je například králík, želva, papoušek nebo křeček. Se zvířátky si můžete různě hrát a třeba pejskům můžete dopřát i příjemnou sprchu. Dále s sebou přinese nové mechaniky a také přes 700 nových útulných itemů.

Pokud se na DLC již teď těšíte, nezapomeňte si jej přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.