Mahokenshi intro

Mahokenshi – samurajským mágem

10. 9. 2021
Zdroj náhledu: Game Source Studio

Hra je dle oficiálního popisku kombinace dobrodružství a deckbuildingu, ve které se stanete samurajským mágem Mahokenshi.

Studio Game Source oznámilo hru Mahokenshi, která kombinuje deckbuilding a dobrodružství s japonským folklórem a celkovým mýtem. Vaším úkolem bude bránit Nebeské ostrovy před nepřítelem - silami zkaženosti a zároveň budete prozkoumávat mapu, která bude skýtat mnohá překvapení a záhady.

Ve hře budete krom katany vládnout i magií. Na výběr pak budete mít rovnou zečtyř různých rodů, což určuje způsob sestavování karetních balíčků. Každý dům poskytuje hráčům jiný styl, do kterého se mohou pustit, a každý dům získává svou sílu od elementárních duchů zvaných Kami.

Mahokenshi je součástí mého snažení o hledání inovativních způsobů, jak propojit deskové hry a videohry. Je to skutečné dobrodružství, které obsahuje vše, co jsem si pro hráče přál“ řekl David Cicurel, herní ředitel společnosti Game source.

Zdroj: Game Source Studio

Více než 300 různých karet v Mahokenshi

Ve hře je více než 300 karet a plně animované 3D postavy s mapami rozdělenými do hexových polí, které mohou hráči prozkoumávat. Budete se toulat po Nebeských ostrovech a bojovat s mocnými nepřáteli, přičemž narazíte i na vesnice a další možnosti, jak rozšiřovat své balíčky a vyvíjet karty do silnějších verzí.

Hra Mahokenshi vyjde v předběžném přístupu na platformě Steam v prvním čtvrtletí roku 2022.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.