Starfield intro art

Majitelé dražší edice si budou moci Starfield zahrát o něco dříve

17. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Zatímco nadcházející sci-fi RPG Starfield vyjde oficiálně 6. září letošního roku, majitelé dražší Premium Edition dostanou možnost si tento klenot od Bethesdy zahrát o pár dní dříve.

Pokud plánujete koupi Starfieldu, ale zatím si nejste jisti, do jaké edice jít, může vás o koupi rozhodnout fakt, že si Bethesda připravila pro majitele dražší Premium Edition zajímavý benefit. Zatímco Starfield oficiálně vychází 6. září letošního roku, majitelům vyšší edice se hra zpřístupní už 1. září. Premium Edition nicméně stojí 99,99 euro, takže za předběžný přístup si pořádně připlatíte. Pokud náhodou vlastníte pouze základní edici a chtěli byste přejít do té vyšší, je nutné si zakoupit balíček Upgrade Premium Edition, který vyjde na 34,99 euro. Premium Edition kromě dřívějšího přístupu nabídne také digitální artbook, soundtrack, expanzi Shattered Space a Constellation Skin Pack.

Starfield je bezesporu nejočekávanější hrou letošního roku. Bohužel spolu s dalšími informacemi, které jsme se dozvěděli, přišlo i několik neduhů. Asi tím nejzásadnějším je omezení výkonu na konzolích Xbox Series, kde by titul měl běžet pouze na 30 fps.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.