Marvel’s Midnight Suns se opět odkládá

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Firaxis Games

Chystaný titul Marvel’s Midnight Suns se v poslední době dočkal velké pozornosti jednak s blížícím se datem vydání, které bylo stanoveno na 7. srpna 2022, ale také díky marketingu. Ten se zaměřil na ukázky postav či jednotlivé mise. Vše se zdálo být nasměrováno tím správným směrem. Do srpna zbývalo už jen pár týdnů, fanoušci od vývojářů dostávali pravidelné ukázky obsahu a nic skutečně nenaznačovalo interním problémům. Bohužel se Marvel’s Midnight Suns dočkalo v pořadí již druhého odkladu, a to bez blíže specifikovaného náhradního termínu. Ve zprávě vývojářů pouze stojí „později tohoto fiskálního roku“.

„Máme pro vás důležitou informaci o datu uvedení hry Marvel’s Midnight Suns na trh. Po diskusi s týmem jsme se rozhodli posunout termín spuštění hry Marvel’s Midnight Suns, abychom zajistili, že našim fanouškům poskytneme ten nejlepší možný zážitek. Hru uvedeme později v tomto fiskálním roce na PC se systémem Windows, konzolích Xbox řady X/S a PlayStation 5. Verze pro konzole Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch budou následovat později. Víme, že se fanoušci na hru Marvel’s Midnight Suns těší, a tento čas navíc využijeme k tomu, abychom všem poskytli ten nejlepší možný zážitek. Marvel’s Midnight Suns je bezpochyby největší hra, jakou jsme kdy vytvořili, a my si nesmírně vážíme veškeré podpory, kterou nám hráči v průběhu let projevovali.“

Není nám blíže znám přesný důvod odkladu, ale zdá se, že jej můžeme brát pozitivně. Fanoušci si sice budou muset počkat o něco déle, ale doufejme, že čas navíc pomůže autorům vyladit veškeré detaily a titul tak bude o to kvalitnější. IGN uvádí vydání někdy během března roku 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn