Poppy Playtime Chapter 3 až v příštím roce

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Poppy Playtime se díky své děsivé atmosféře a roztomilým hračkám stala oblíbenou sérií survival hororů. Nový trailer na Poppy Playtime Chapter 3 představuje záhadnou plynovou masku, hromadu rozbitých hraček a zlověstný hlas.
Tato hororová hra z pohledu první osoby, vyvinutá nezávislým studiem MOB Games, prozkoumává opuštěnou továrnu na hračky, zatímco jsou hráči pronásledováni. Hra Poppy Playtime Chapter 2 vyšla letos v květnu a nyní společnost MOB Games oficiálně oznámila třetí díl této strašidelné série.
První dva díly populární série Playtime zavedly hráče do továrny na hračky Playtime Co, která byla opuštěna poté, co všichni její zaměstnanci záhadně zmizeli. V první části hrajete za bývalého zaměstnance společnosti Playtime, jenž vstupuje do továrny a hledá informace o zmizeních, přičemž k řešení různých hádanek používá zařízení zvané GrabPack.
Na konci hry se vám podaří uniknout smrtící modré hračce jménem Huggy Wuggy. Druhá kapitola navazuje přímo na konec té předchozí. Pokračujete v průzkumu továrny, ovšem tentokrát vás doprovází malá panenka jménem Poppy. Místo útěku musíte plnit různé úkoly pro nevyrovnanou hračku jménem Mommy Long Legs
Společnost MOB Games nedávno na svém twitteru zveřejnila upoutávku pro Poppy Playtime Chapter 3. Krátké video ukazuje několik opuštěných hraček, včetně Huggy Wuggyho a Mommy Long Legs z prvních dvou dílů, zatímco kamera přejíždí po podlaze. Zakladatel společnosti Playtime vypráví o sirotčinci Playcare, který kdysi existoval ve strašidelné továrně na hračky.
Třetí kapitola Poppy Playtime vyjde až v roce 2023.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn