Call of Duty Modern Warfare 2 - Marina Bay

Byla odhalena první multiplayerová mapa pro Call of Duty: Modern Warfare 2

8. 8. 2022
 

O nadcházejícím Call of Duty: Modern Warfare 2, které vyjde letos na podzim, dostáváme čím dál tím více informací. Tentokrát vývojáři oficiálně odhalili první mapu pro více hráčů, která se bude odehrávat na singapurském závodním okruhu Marina Bay.

Mapa s příhodným názvem Marina Bay Grand Prix nás zavede na městský závodní okruh Marina Bay Street Circuit, který je dlouhodobě známý především z šampionátu Formule 1. Podle informací od vývojářů by se mělo jednat o 6v6 mapu s mnoha vnitřními i vnějšími sekcemi, v níž hráči svedou urputné boje. V ukázce jde vidět opravdu velká rozmanitost. Navštívíme například boxovou uličku, garáže nebo i samotné zázemí okruhu. Vzhledem k tomu, že trailer nabízí jen stručný pohled, nedokážeme říci, jak bude samotná mapa velká ani jaké herní mechanismy nabídne. Z videa také není možné posoudit autentičnost se skutečným Marina Bay okruhem. Co ale s určitostí můžeme vyzdvihnout je atmosféra. Zatímco my budeme plně soustředěni na boj, vedle nás se pojede skutečný závod, což dodá této lokaci atmosféru, jakou si zaslouží.

Call of Duty: Modern Warfare 2 dorazí 28. října letošního roku pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.