MechWarrior 5 - náhledovka

MechWarrior 5: Mercenaries se rozšíří na další platformy

5. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

MechWarrior 5: Mercenaries bylo vydáno 10. prosince roku 2019 exkluzivně v obchodě Epic Games Store a v květnu 2020 se dále rozšířilo i do obchodu Microsoft Store. Původní plánované spuštění na dalších platformách, které mělo být v prosinci minulého roku, se kvůli vydání Cyberpunku 2077 od CD Projekt RED odložilo až na letošní rok.

MechWarrior 5: Mercenaries od vývojářského studia Piranha Games se na další platformy rozšíří 27. května 2021, a to včetně DLC Heroes of the Inner Sphere. Hra bude v tento den kromě Epic Games Store a Microsoft Store dostupná taktéž na Steamu, GOG a nové generaci konzolí Xbox Series S/X. Ve stejný den do hry přibude i podpora cross-play hraní mezi uživateli PC a Xbox a mimo jiné přinese i spoustu novinek v podobě aktualizace.

Zdroj: igdb.com

Nová aktualizace nabídne například lepší uživatelské rozhraní nebo vylepšenou umělou inteligenci. Můžeme se dále těšit na nový začátek příběhu, přibude i možnost výukového programu a mnoho dalšího. S vydáním na další platformy se vývojáři rozhodli snížit cenu MechWarrior 5: Mercenaries, která bude nově jen 29,99 eur. Jaká bude cena DLC Heroes of the Inner Sphere, netušíme, ale i tam očekáváme její snížení.

Zdroj: pcgamer.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.