Miasma Chronicles – úvodka

Miasma Chronicles se na nás chystá příští rok

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: The Bearded Ladies

Studio The Bearded Ladies, které stojí za titulem Mutant Year Zero, představilo svou novou hru jménem Miasma Chronicles. Dočkat bychom se jí měli někdy v blíže nespecifikovaném průběhu příštího roku na zatím potvrzenou platformu PC.

Příběh se bude odehrávat ve zpustošené Americe, za jejíž zkázu může neznámá síla pod označením „Miasma“. Hlavním hrdinou bude mladý chlapec Elvis, jehož matka kdysi zanechala v péči robota, který se mu stal bratrem. Elvis navíc disponuje robotickou rukou, kterou čirou náhodou může Miasmu ovládat. V doprovodu robotického parťáka tak budete cestovat napříč postapokalyptickou pustinou a hledat odpovědi na spoustu otázek. Velký důraz má být kladen na prozkoumávání světa s PRG prvky a taktickými tahovými souboji.

Zdroj: The Bearded Ladies

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.