Microsoft – E3 2021

Microsoft na E3 fyzicky nebude

16. 3. 2023
 

Kdysi dávno největší herní veletrh na celém světě, E3, je v posledních letech v nezastavitelném úpadku, a zatímco můžeme spekulovat nad tím, čím to je, kromě Sony, a letos i Nintenda, se nebude fyzicky účastnit ani gigant Microsoft. Zamyslete se ale nad tím slovem „fyzicky“. Zatímco v minulých letech vždy společnost vystupovala ve vlastním Microsoft Theatre, letos v něm nebude. Bude však součástí digitální výstavy, která proběhne 11. června na XBOX Games Showcase a Starfield Direct. To znamená, že Microsoft sám za sebe nikde nevystoupí, nicméně bude stále součástí akcí jiných firem, které již svou účast potvrdily, jako například Future Games Show.

Vypadá to tak, že letos nebude na E3 přítomen ani jeden z výrobců konzolí, což je pro festival velmi špatné, protože z takového úpadku se jen velmi špatně vyhrabe. Pokud si říkáte, že tam někdo celou tu párty zachrání, tak jediný z velkých společností je zatím potvrzený Ubisoft, a ten se po The Settlers: New Allies spíš má schovávat v neznámých vodách.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.