Dead by Daylight - Skull

Dead by Daylight ovládly drony

12. 3. 2023
Zdroj náhledu: deadbydaylight.com

Nová aktualizace ve hře Dead by Daylight přinesla tradičně nového vraha a dva nové přeživší. Každá postava má tři své specifické perky, a proto jednoduchou matematikou do hry přibylo devět nových perků. Nový vrah používající drony se jmenuje The Skull Merchant. S jejich pomocí skenuje prostředí a odhaluje přeživší. Zabijákovy perky jsou Game Afoot, THWACK a Leverage. Zajímavým je hlavně THWACK – po zaháknutí přeživšího další zeď nebo paleta rozbitá vrahem způsobí, že přeživší v okruhu 28/30/32 metrů začnou křičet a odhalí svou auru na 4 sekundy.

Jeden ze dvou nových přeživších je Thalita Lyra. První z perků, Cut Loose, umožňuje při utíkání před vrahem tiše přeskakovat palety a okna. Friendly Competition se zase aktivuje, když opravíte s dalšími přeživšími generátor, a u dalšího generátoru získáte o 5 % vyšší rychlost postupu opravy po dobu 45/60/75 sekund. Podobně funguje i perk Teamwork: Power of Two. Kdykoli dokončíte léčení jiného přeživšího, oba se pohybujete o 5 % rychleji. Limitujícim faktorem tohoto perku je vzdálenost 12 metrů od léčeného přeživšího nebo rána od vraha.

Druhou přeživší v Dead by Daylight je Renato Lyra. Perk Background Player způsobí, že když vrah nese dalšího přeživšího, aktivuje se sprint s rychlostí 150 %. Blood Rush se aktivuje před posledním zavěšením na hák před smrtí. Přeživší dostane status Broken, ale automaticky se vyléčí. Oba stavy doprovází časová omezení. Posledním nově přidaným perkem je Teamwork: Collective Stealth. Když vás kdokoliv vyléčí, nezanecháte žádné stopy, dokud jste méně než 12 metrů od sebe nebo dokud někoho netrefí vrah.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.