Dead by Daylight ovládly drony

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: deadbydaylight.com

Nová aktualizace ve hře Dead by Daylight přinesla tradičně nového vraha a dva nové přeživší. Každá postava má tři své specifické perky, a proto jednoduchou matematikou do hry přibylo devět nových perků. Nový vrah používající drony se jmenuje The Skull Merchant. S jejich pomocí skenuje prostředí a odhaluje přeživší. Zabijákovy perky jsou Game Afoot, THWACK a Leverage. Zajímavým je hlavně THWACK – po zaháknutí přeživšího další zeď nebo paleta rozbitá vrahem způsobí, že přeživší v okruhu 28/30/32 metrů začnou křičet a odhalí svou auru na 4 sekundy.

Jeden ze dvou nových přeživších je Thalita Lyra. První z perků, Cut Loose, umožňuje při utíkání před vrahem tiše přeskakovat palety a okna. Friendly Competition se zase aktivuje, když opravíte s dalšími přeživšími generátor, a u dalšího generátoru získáte o 5 % vyšší rychlost postupu opravy po dobu 45/60/75 sekund. Podobně funguje i perk Teamwork: Power of Two. Kdykoli dokončíte léčení jiného přeživšího, oba se pohybujete o 5 % rychleji. Limitujícim faktorem tohoto perku je vzdálenost 12 metrů od léčeného přeživšího nebo rána od vraha.

Druhou přeživší je Renato Lyra. Perk Background Player způsobí, že když vrah nese dalšího přeživšího, aktivuje se sprint s rychlostí 150 %. Blood Rush se aktivuje před posledním zavěšením na hák před smrtí. Přeživší dostane status Broken, ale automaticky se vyléčí. Oba stavy doprovází časová omezení. Posledním nově přidaným perkem je Teamwork: Collective Stealth. Když vás kdokoliv vyléčí, nezanecháte žádné stopy, dokud jste méně než 12 metrů od sebe nebo dokud někoho netrefí vrah.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn