Milio - League of Legends

Milio je konečně zde

25. 3. 2023
Zdroj náhledu: leagueoflegends.com

Trailer na nového supporta do League of Legends, Milia, vyšel už před dvěma týdny, do hry se konečně dostal už ve čtvrtek s novou aktualizací. Šampion s přezdívkou Něžný plamen dokáže s pomocí ohnivých koulí podpořit své ADC a tím tak získat výhodu v lajně. Hráči jsou z nové postavy nadšeni. Herní mechanika není příliš obtížná a nijak zvlášť neobchází zajetá pravidla hry. Mezi jeho nové schopnosti patří například zvýšení vzdálenosti basic attacku nebo odstranění negativních efektů ze spojenců. Jedná se tedy o enchanter supporta, podobně jako je Lulu, Janna nebo třeba Zilean. Podobu Miliových schopností a další tipy, jak šampiona hrát, najdete v přiloženém videu:

I když je Milio ve hře pouze krátkou dobu, už stihl ze strany vývojářů dostat hotfix. Tento dětský šampion z Ixtalu se však prozatím těší velké oblibě a my se už nemůžeme dočkat, až si jej sami vyzkoušíme. Po přidání Milia do hry slíbil Riot hráčům nového Darkina, ze kterého jsou fanoušci přímo nadšeni.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.