Minecraft úvod

Tento balíček textur mění bloky Minecraftu na kostky Lego

25. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Změňte jakýkoliv výtvor ve hře Minecraft na Lego.

V Minecraftu existuje spousta skvělých balíčků textur, které mohou hráči použít k transformaci svého sandboxového světa. Myslím ale, že tento je zcela unikátní a naprosto skvěle vypadající. MineBricks, vytvořený společností Macio6 Productions, je balíček textur, který z klasických minecraftových bloků dělá kostky Lega.

Minecraft a Lego v minulosti spojily své síly a vytvořily oficiální fyzické legové stavebnice. Ale myšlenka, že nyní můžete proměnit své herní výtvory ve hře v Lego díly s tímto balíčkem textur, je úžasná.Detaily tohoto balíčku jsou velmi propracované, protože každý blok má čtyři ikonické zářezy na kostce Lego. Macio6 však kromě toho zajistil, aby balíček fungoval i s některými z nejpopulárnějších shaderů v Minecraftu, které dodávají každé kostce velkolepý lesk.

Nejlepší na tom je, že si hráči mohou stáhnout MineBrick zcela zdarma na oficiálních stránkách balíčku textur. Základní stahování obsahuje rozlišení balíčku v 128x a 256x, ale za malou peněžní částku 5 $ je k dispozici také ve verzích 512x a 1024x.

Odkaz ke stažení balíčku textur.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.