Modovatelný Battlefield 2042 a otevřená beta v září

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ea.com
Nový Battlefield budí očekávání. Vzbudil jej už parádním trailerem v polovině června, který dodnes vidělo přes sedmnácti milionů lidí a jen třicet tisíc mu dalo palec dolů. To je pro DICE vítaná změna oproti prvotnímu traileru na předešlý díl této válečné série, který schytal především kritiku a výsměch. Doprovodný soundtrack má již přes milion zhlédnutí a jen pět set palců dolů.
Další pozitivní humbuk udělal DICE novým trailerem na Battlefield Portal. Ten vám v internetovém prostředí dovolí vytvářet vlastní pravidla na serverech, které budete moci sdílet s komunitou. K dispozici budete mít některé mapy, vozidla a zbraně z předchozích dílů. Vlastní nastavení vám dovolí si hru uzpůsobit tak, že například vypnete HUD, a uděláte si tak vlastní hardcore server chráněný heslem, do kterého pozvete kamarády. Půjde také vytvářet spousta srandy, kdy jednu stranu vyzbrojíte noži, druhou defibrilátory a pustíte se do sebe. Měli byste mít i možnost nechat bojovat sebe s přáteli proti botům a celkově se zdá, že si pravidla nastavíte tak, abyste se co nejvíce bavili. Odstřelovačky vs. brokovnice, pouze vozidla bez ručních zbraní atd.
Battlefield 2042 vyjde už 22. října a předplatitelé EA Play si jej budou moct zahrát o sedm dní dříve, tedy 15. října. Předplatitelé této služby také dostanou předběžný přístup do otevřené bety, která pro všechny startuje 6. září, pro majitele EA Play nebo držitele předobjednávky o několik dnů dříve.

Zdroj: PC Gamer, Gamespot

Novinku napsal pro Gaming Professors Viktor Horký

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn