GRID Legends náhledovka

EA a Codemasters představují hru GRID Legends

23. 7. 2021
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Nový přírůstek GRID Legends do známé závodní série byl představen v rámci akce EA Play. GRID je závodní série od vývojářského studia Codemasters, které nyní patří pod křídla společnosti Electronic Arts. Nový díl pod názvem GRID Legends byl představen v úvodu akce EA Play a již teď je patrné, že se ve druhém pokračování máme na co těšit.

Legends bude obsahovat více jak sto vozidel různých kategorií a spoustu městských či okruhových tratí. Těšit se můžeme jak na staré známé tratě z předchozího dílu, tak i na spoustu nových lokací, jako je Londýn či třeba Moskva. Dalším lákadlem nového pokračování je příběhový režim, který vypráví příběh o třech rivalech.

Detaily nového pokračování zatím nejsou známy, nicméně vydání titulu je naplánováno na rok 2022 pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.