Mohli bychom očekávat Mad Max 2?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB
Postapokalyptický počin Mad Max z dílny Avalanche Studios, vydaný v roce 2015, měl své chyby, ale přesto si svou fanouškovskou základnu našel. Od vydání uběhlo již sedm let a v herním průmyslu se neobjevila jediná informace, jež by nasvědčovala vývoji druhého dílu. Tedy až do minulého týdne, kdy Wendy W. Fok tweetnula příspěvek s fotografií, která byla údajně pořízena během vývoje Mad Max 2.
„Dřív, na @AvalancheSweden v New Yorku, když mě O’Neil pozval, abych se nechala oskenovat pro postavu rebela ve hře Mad Max 2. Kouzlo #photogrammetry, 3D skenování a mnoha kamer @MadMaxGame.“
Podobná fotografie se objevila i před pěti lety na Twitteru WE-DESIGNS™. Tehdy se však v příspěvku nezmiňovalo, o jakou hru jde.
Je tedy možné, že by studio pracovalo na Maxově pokračování. Stejně tak je ale možné, že šlo o práci na Rage 2, kde vystupují obdobné postavy, jako jsou rebelové z Mad Maxe. V každém případě zůstal tweet Wendy W. Fok nedotčen, což může o lecčem vypovídat. Fanouškům tak nezbývá než doufat.
Zdroj: pcgamer
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn