Mad Max - rvačka

Mohli bychom očekávat Mad Max 2?

21. 2. 2022
Zdroj náhledu: IGDB

Postapokalyptický počin Mad Max z dílny Avalanche Studios, vydaný v roce 2015, měl své chyby, ale přesto si svou fanouškovskou základnu našel. Od vydání uběhlo již sedm let a v herním průmyslu se neobjevila jediná informace, jež by nasvědčovala vývoji druhého dílu. Tedy až do minulého týdne, kdy Wendy W. Fok tweetnula příspěvek s fotografií, která byla údajně pořízena během vývoje Mad Max 2.

Podobná fotografie se objevila i před pěti lety na Twitteru WE-DESIGNS™. Tehdy se však v příspěvku nezmiňovalo, o jakou hru jde.

Je tedy možné, že by studio pracovalo na Maxově pokračování. Stejně tak je ale možné, že šlo o práci na Rage 2, kde vystupují obdobné postavy, jako jsou rebelové z Mad Maxe. V každém případě zůstal tweet Wendy W. Fok nedotčen, což může o lecčem vypovídat. Fanouškům tak nezbývá než doufat.

Zdroj: pcgamer

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.