Total War Warhammer 3 náhled

Tituly pro Xbox Game Pass na zbytek února zahrnují Total War: Warhammer 3

19. 2. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Do Xbox Game Pass přichází ještě tento měsíc další řada titulů. Microsoft obohatí svoji nabídku o dalších sedm her, které budou dostupné pro předplatitele v druhé polovině února, a chystá se i několik větších. Na jaké herní tituly se můžete těšit, vám ukážeme v dnešním článku. Již od 17. února jsou na PC a konzolích nabízeny hry Total War: Warhammer 3 a Madden NFL 22.

Zdroj: Xbox

Těmi nejzajímavějšími, které přibudou do knihovny Xbox Game Pass, jsou každopádně velmi skvělá strategická hra Total War: Warhammer 3, sportovní hra od EA Madden NFL 22, starší temnější titul Alice: Madness Returns a možnost hrát Mass Effect Legendary Edition prostřednictvím cloudu.

Pokud jste ještě nevyzkoušeli Game Pass na Windows PC, nyní je nejlepší čas se připojit a zkusit si jej. Noví členové mohou získat Xbox Game Pass pro PC na první měsíc za pouhých 26 Kč. S tímto předplatným tak můžete nyní hrát Age of Empires IV, Forzu Horizon 5, kampaň Halo Infinite, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction a mnoho dalších. Kompletní seznam nadcházejících lednových titulů pro Xbox Game Pass si můžete prohlédnout níže.

  • Mass Effect Legendary Edition (cloud) – dostupné od 16. února 2022
  • Madden NFL 22 (cloud a PC) – dostupné od 17. února 2022
  • Total War: Warhammer 3 (PC) – dostupné od 17. února 2022
  • Roboquest Game Preview (PC) – dostupné od 22. února 2022
  • Galactic Civilizations 3 (PC) – dostupné od 24. února 2022
  • Super Mega Baseball 3 (konzole) – dostupné od 24. února 2022
  • Alice: Madness Returns (PC) – dostupné od 28. února 2022

Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.