Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin – dráček

Monster Hunter Stories 2 chystá demoverzi

15. 6. 2021
Zdroj náhledu: CAPCOM

Nový díl nesoucí název Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin vyjde až 9. července, ale hráči si jej budou moci vyzkoušet již dříve, protože 25. června vyjde demoverze. Nejlepší zprávou je, že postup, který při hraní dema uděláte, se přenese do plné hry – zatím ale nevíme, jak velké demo vlastně ve skutečnosti bude.

Zdroj: Capcom

Demo zdarma, které bylo oznámeno během prezentace společnosti Capcom na E3 2021, je jen jednou z novinek, které jsme se o hře Monster Hunter Stories 2 dozvěděli. Před oznámením Capcom ukázal zbrusu nový příběhový trailer, který je zatím nejkomplexnějším pohledem na hru a ukazuje nám kousky bojového systému a možná především příběh.

Vypadá to, že hrajete za lovce jménem Red, který zdědil mládě Rathalose, jež má podle proroctví přinést jakousi apokalypsu. Hlavním tématem příběhu je potom bude vaše jedinečná schopnost vytvářet si vztahy s jednotlivými monstry, aniž byste je museli masakrovat brnění.

Zdroj: Pcgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.