forza horizon náhledovka

Forza Horizon 5 oficiálně oznámena včetně dostupnosti na Steamu

14. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Další titul ze slavné závodní série byl oficiálně oznámen na akci Xbox & Bethesda Games Showcase. Potvrdily se i předchozí spekulace, že nás Forza Horizon 5 zavede do Mexika.

Microsoft nám při své konferenci ukázal i první trailer, a dokonce se dostalo i na hratelnou ukázku. Co také jistě mnoho hráčů potěší, je příjemný fakt, že již od vydání, které je konkrétně naplánováno na 9. listopad tohoto roku, bude krom Xboxu (včetně Xboxu One) a Windows Store titul dostupný i na platformě Steam. Už nyní je na Steamu dostupná oficiální stránka hry, a tak je možné si ji přidat do svého seznamu přání. Forza Horizon 5 bude taktéž součástí předplatného Xbox Game Pass, jenž je dostupný jak pro PC tak i Xbox.

Musíme říci, že nás první záběry nové Forzy Horizon mile překvapily a titul vypadá na první pohled rozhodně úžasně. Nám se tedy pátý díl rozhodně zamlouvá a na 9. listopad se bezpochyby těšíme. A co vy? Jak se vám nová Forza Horizon 5 líbí?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.