ATS Montana - most

Montana pro American Truck Simulator vyjde překvapivě již brzy

24. 7. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

American Truck Simulator (ATS) dostane po skoro roce další mapové rozšíření. Tentokrát to ovšem překvapivě nebude Texas, který se díky dřívějšímu oznámení očekával, nýbrž pozdější Montana. Ta by měla podle všeho vyjít už 4. srpna letošního roku.

American Truck Simulator – Montana bude obsahovat celkem patnáct měst, přičemž půjde celkově již o jedenáctý stát v této hře. Oznámení samozřejmě doprovází také oficiální trailer, který představuje přírodní krásy tohoto státu a průmyslové odvětví. Abychom však byli trochu opatrní, Montana se stále nachází v závěrečné fázi testování, a pokud vývojáři z SCS Software narazí na nějaký problém, můžeme se dočkat nějakého malého odkladu.

Zdroj: SCS Software

Odloženo bylo nedávno i rozšíření Heart of Russia pro sesterský Euro Truck Simulator 2. Za odklad samozřejmě nemůže nic jiného než současná ruská invaze na Ukrajině. Místo toho bylo nedávno oznámeno nové rozšíření West Balkans, jehož datum vydání prozatím neznáme.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.